Aktuality

Držitelka titulu „Mladý řemeslník roku 2021“ na Zámečku

3 / 1 / 2022

Gratulujeme naší žákyni Barboře Rompotlové, studentce 4. ročníku oboru Kamenosochařství a děkujeme za skvělou práci a reprezentaci naší školy.

Slavnostní předávání ocenění Mladý řemeslník roku 2021 se uskutečnilo v říjnu v Senátu PČR v prostorách Hlavního sálu Valdštejnského paláce. Záštitu nad touto prestižní akcí převzali 1. místopředseda Senátu PČR Mgr. Jiří Růžička a Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice zastoupený jeho předsedou prof. Ing. Jiřím Drahošem, DrSc. Záštitu také již tradičně nad touto akcí převzala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Ocenění Mladý řemeslník roku 2021 převzalo 25 žáků a žákyň středních odborných škol a učebních oborů.

Vyhlašovatelem soutěže je Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, jehož předseda Mgr. Vladimír Kolder ve spolupráci s předsedkyní Výboru pro vzdělávání ZHMP Ing. Marianou Čapkovou, MBA předávali oceněným řemeslníkům pamětní diplomy, věcné dary a květiny. Slavnostního předávání se také zúčastnili oba zástupci Senátu PČR.

Zvláštní ocenění AMSP ČR v oblasti řemesel převzal Ondřej Svoboda, který je žákem oboru Umělecký kovář, zámečník a pasíř ze Střední odborné školy uměleckořemeslné a v oblasti gastronomie Pavel Přimda ze Střední školy gastronomické a hotelové z Prahy.

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.