Filmy

Virtuální den otevřených dveří - SUPŠ Zámeček v Plzni (2020)

SUPŠ Zámeček v Plzni zve na virtuální den otevřených dveří. Vstupte!

Zámeček 25 let v galerii L. Sutnara 2020

Výstava k připomenutí 25 let SUPŠ a ZUŠ Zámeček Jan Van Woensel, kurátor Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, sáhl do pokladů zámečkovských depozitářů a v září 2020 byla vystavena široká škála výtvarných prací – kresba, malba, sochařství, grafika, fotografie, knižní design a kopie historických deskových maleb. VERNISÁŽ se uskutečnila 2. 9. od 18 hod.

Sochaři ze Zámečku za pivovarskou branou - sympozium SUPŠ Zámeček 2019

7.-18.6.2019 proběhlo kamenosochařské sympozium žáků SUPŠ Zámeček v Plzni. Materiál - proslulý hořický pískovec - byl vylámán v lomu Ostroměř v Podkrkonoší a na jaře dopraven na Zámeček. Na prostranství Plzeňského Prazdroje jsme v červnu dopravili již zformátované pískovcové kvádry, ten největší z nich vážil více než 3 tuny. Po dobu dvanácti dnů pak pracovaly studentské týmy pod vedením svých pedagogů na 7 budoucích sochách. Obdivuhodný a zdařilý výsledek - sochy Sisyfos, Systém i Zmatek, Ženy, Objetí, Rodina a také Divoký chmel - můžete obdivovat v návštěvnické části areálu pivovaru. Jednalo se již o 3. ročník uměleckých sympozií studentů ze SUPŠ Zámeček v Plzeňském Prazdroji

Zámeček - Sympozium malířů 2018 (aftermovie)

Studenti oboru užitá malba SUPŠ Zámeček uspořádali MALÍŘSKÉ SYMPOZIUM "Probouzíme staré mistry!" pod širým nebem, přímo na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Během týdne (14. - 21. září 2018) vytvořili přímo před zraky návštěvníků pivovaru několik velkoformátových obrazů, jejichž společným námětem je inspirace obrazy starých mistrů. Video - Jan Lichtenberg Hudba - Jakub Kořínek a Kateřina Misíková - Víno pro Moneta (z alba Vinis Euphoria)

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.