Aktuality

Opustil nás pan Petr Brousek

3 / 1 / 2022

S hlubokou lítostí předáváme zprávu od kolegů z Gymnázia Plzeň, Mikulášské náměstí:

Nečekaně nás na Štědrý den opustil dlouholetý kolega, vynikající pedagog, sportovec tělem i duší, báječný kamarád a jeden z nejobětavějších členů pedagogického sboru

pan Mgr. PETR BROUSEK.

Byť bychom přemýšleli jakkoliv dlouho, skládali ta nejkrásnější slova, stejně bychom nedokázali plně vystihnout jeho nadšení pro každou sportovní aktivitu, jeho velmi citlivý, až otcovský, přístup ke všem studentům bez ohledu na jejich věk či zájmy, jeho neutuchající snahu ukázat svým studentům ta nejkrásnější místa naší země či zajímavá místa za jejími hranicemi…

Byl to vynikající pedagog, skvělý kamarád, ryzí člověk, který, byť nás tak nečekaně opustil, bude s námi, kteří jsme ho znali, stále.

Mgr. Petr Brousek byl také naším kolegou a byť pro Zámeček pracoval pouze na částečný úvazek, naše vzájemné vztahy byly velmi přátelské.

Chtěla bych vyjádřit soutrpnost se všemi, které tato zpráva bolestně zasáhla. Myslím především na rodinu, blízké přátele, ale také na všechny z nás, kteří Petra Brouska nosíme v srdci jako přímého, laskavého člověka. Nechť zůstane v naší paměti.

S úctou a žalem
Renata Šindelářová, ředitelka SUPŠ a ZUŠ Zámeček

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.