Aktuality

Zámeček na Festivalu na ulici se svou OPEN AIR galerií

19 / 8 / 2021

Od pátku 20. do soboty 28. srpna opět zaplní centrum Plzně multižánrový Festival na ulici. Na šesti hudebních scénách se vystřídá přes 130 kapel, doprovodný program je zaměřen na širokou veřejnost, včetně milovníků výtvarného umění.

ZÁMEČEK doprovodí dění na náměstí Republiky OPEN AIR galerií velkoformátových reprodukcí studentských prací.

Pro návštěvníky bude opět připraven Market na ulici a letošní novinkou jsou Neziskovky na ulici. Vstup na festival je zdarma.

Odkaz na akci a program

Letošní ročník Festivalu na ulici přinese větší počet hudebních scén, účinkujících, žánrů i speciálních projektů. Hudba bude znít na šesti scénách, na své si však mohou přijít i fandové jiných uměleckých žánrů.

„Festival na ulici jsme se vloni rozhodli vrátit Plzeňanům a okolo toho se točí výběr a všechny přípravy. Většina ze 130 kapel jsou ze západočeského regionu, jedno ze základních poslání festivalu je totiž dávat začínajícím skupinám šanci se ukázat“, říká Lukáš Krásný za pořadatelskou Agenturu Nashledanou, a dodává: „Stejně tak důležití jsou ale pro nás i návštěvníci: chceme, aby si na své přišel každý – dítě, jeho pubertální brácha, jejich táta i babička. A to ať už je to milovník hudby nebo obrazů.“

Foto z předchozího ročníku akce - www.festivalnaulici.cz. Výstava probíhá v rámci projektu naší školy za finanční podpory města Plzeň a Plzeňského kraje.

 

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.