Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

5. října 2021

Uměleckoprůmyslová škola v Plzni pořádá den otevřených dveří pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout jednak budovu romantického zámečku na skále u Radčic, tak ateliéry na Zámeckém náměstí v Křimicích. Zveme zájemce o studium (malba, grafický design, fotografie, kamenosochařství a restaurátorství kamene) i všechny další návštěvníky všech věkových kategorií. Spatříte fotografy, grafiky i malíře v akci a snad se budete moci zúčastnit i výtvarných workshopů. Ti odvážní si mohou vyzkoušet tesání do kamene.

Uchazeči se dozví informace o příjimacím řízení a budou moci konzultovat složení vlastního portfolia domácích prací k talentové zkoušce. K dispozici budou zadání talentových zkoušek (kreativních testů) z předchozích ročníků.


Konzultační den „Ukaž, co umíš“

4. listopadu 2021

Využijte KONZULTAČNÍ den otevřených dveří “Ukaž, co umíš” 4. 11. 2021 v hlavní budově školy (Pod Vinicemi 82, Plzeň Radčice)

Domácí práce zájemců o studium i všech dalších budou připraveni prokonzultovat naši pedagogové uměleckých předmětů v “konzultačním kabinetu”.

Vyzkoušet si můžete část talentovek nanečisto. K dispozici budou také kreativní testy z předchozích let.

Konzultace budou poskytovány zdarma a v široké škále uměleckých disciplín – malování, kreslení, focení, filmování, modelování, prostorová a rukodělná tvorba, komiksy, počítačová grafika, animovaná tvorba, herní design, 3D grafika.

Uměleckoprůmyslová škola v Plzni (SUPŠ a ZUŠ Zámeček) pořádá den otevřených dveří pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout jak budovu školy romantický zámeček na skále V Plzni-Radčicích, tak pobočku ateliéry na Zámeckém náměstí v Plzni-Křimicích.

Zveme zájemce o studium (malba, grafický design, fotografie, kamenosochařství a restaurátorství kamene) i všechny další návštěvníky. Spatříte fotografy, grafiky i malíře v akci a sami se budete moci zúčastnit výtvarných workshopů. Ti odvážní si odnesou vlastníma rukama vyrobený artefakt nebo si mohou vyzkoušet tesání do kamene.


Individuální návštěva školy

Nestihli jste dny otevřených dveří? Nevadí! Školu můžete navštívit KDYKOLI – stačí si domluvit termín.

Studijní obory

Prostorový design
a sochařství

Konzervování
a restaurování kamene

Malba v umění, designu
a architektuře

Užitá fotografie
a audiovizuální tvorba

Grafický design
a média

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.