Aktuality

Momentky a KRÁTKÝ FILM z klauzur – leden 2022

3 / 2 / 2022

Nabízíme momentky z pololetních klauzur našich studentů.

Letos neveřejné výstavy klauzurních prací (covidová situace) připravili studenti pro hodnotící komisi v obou budovách naší školy.
Prohlédnout si vystavené práce chceme umožnit nejen našim studentům, ale i dalším zájemcům, proto vznikl také krátký film. Jeho autorem je pan Miroslav Čapek, filmový dokumentarista, který vyučuje na naší škole předmět Audiovizuální tvorba.

 

SUPŠ Zámeček - Klauzury leden 2022

Pololetní klauzury se konaly 24. a 25. 1. 2022. Letos neveřejné výstavy klauzurních prací (covidová situace) připravili studenti pro hodnotící komisi v obou budovách naší školy. Prohlédnout si vystavené práce chceme umožnit nejen našim studentům, ale i dalším zájemcům, proto vznikl tento krátký film. Jeho autorem je pan Miroslav Čapek, filmový dokumentarista, který vyučuje na naší škole předmět Audiovizuální tvorba.

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.