Aktuality

Virtuální návštěva SUPŠ Zámeček

25 / 9 / 2021

SUPŠ Zámeček v Plzni zve na virtuální den otevřených dveří.

Vstupte!

SUPŠ a ZUŠ Zámeček je první střední uměleckou školou založenou v Plzni, loni oslavila již 25 let! Romantické prostředí zámečku na skále s výhledem na Plzeň je jako stvořené pro uměleckou školu.

Studenti zde mohou získat maturitní nebo pomaturitní vzdělání v oborech:
- Grafický design a média
- Prostorový design a sochařství
- Konzervování a restaurování kamene
- Malba v umění, designu a architektuře
- Užitá fotografie a audiovizuální tvorba

V roce 2016 se škola rozšířila také o Základní uměleckou školu, která má nyní nově 2 pobočky - ZUŠ Zámeček v Plzni - Křimicích a ZUŠ ve Lhotě u Plzně (Muška). Zámeček nabízí vzdělávání i pro dospělé - a to jak v zájmových, tak rekvalifikačních kurzech.

Virtuální den otevřených dveří - SUPŠ Zámeček v Plzni (2020)

SUPŠ Zámeček v Plzni zve na virtuální den otevřených dveří. Vstupte! SUPŠ a ZUŠ Zámeček je první střední uměleckou školou založenou v Plzni, letos slaví 25 let! Romantické prostředí zámečku na skále s výhledem na Plzeň je jako stvořené pro uměleckou školu. Studenti zde mohou získat maturitní nebo pomaturitní vzdělání v oborech: - Grafický design a média - Prostorový design a sochařství - Konzervování a restaurování kamene - Malba v umění, designu a architektuře - Užitá fotografie a audiovizuální tvorba V roce 2016 se škola rozšířila také o Základní uměleckou školu, která nabízí výtvarný a nově i dramatický obor a filmovou školu. Zámeček nabízí vzdělávání i pro dospělé - a to jak v zájmových, tak rekvalifikačních kurzech.

Show

Používáte velmi zastaralý prohlížeč.
Je nejvyšší čas na moderní a bezpečný prohlížeč.

Váš systém i počítač mohou být v ohrožení. Je tu nový prohlížeč doporučený společností Microsoft: Více informací zde.

Tyto stránky nebudou pravděpodobně pracovat správně.